אסי מוש טיול בפורטוגל

אסי מוש מטייל בפורטוגל

אסי מוש הוא מדריך טיולים. הוא ממליץ על מסלולים במדינות שונות. הפעם ממליץ אסי מוש על טיול בן  5 ימים בפורטוגל. המלצות איפה לבקר. קבלו בחום המלצות.

פורטוגל היא מדינה מדהימה עם המון מקומות מרתקים לבקר בה. הנה המלצות של אסי מוש לטיול זוגי, משפחתי ל-5 ימים בפורטוגל.

ליסבון. אסי מוש.

יום 1: ליסבון

בסיום הטיסה, התמקמו במלון. פירקו את המזוודות וצאו לטיול בעיר. התחילו את הטיול בעיר המפורסמת ליסבון. תיהנו מהמסעדות המקומיות, מהציורים הצבעוניים של רואה, ומהנופים המרהיבים ממרפסות הגינה הבוטנית. טיול עירוני בליסבון. חלום.

יום 2: סינטרה

המשיכו את הטיול שלכם לעיירה קסומה בשם סינטרה. זו עיירה הידועה בכניסה שלה האיידילית ובפארק הלאומי שבקרבתה. משם תמשיכו לטייל ברחובות הצרים והסביבה היפה של העיר.

יום 3: פארק ג'רז

קחו את הרכב וצאו לטייל בפארק הלאומי ג'רז. בפארק זה תגלו מגוון רחב של נופים טבעיים מרהיבים כמו מפלים, יערות ועמקים. נופים מרהיבים. אני ממליץ להצטלם במקום והמקסים הזה וממש ליהנות מהנופים הקסומים.

יום 4: פורטו

המשיכו את הטיול לעיר פורטו, המכונה גם בירת היין של פורטוגל. מי שחובב יין ייהנה במיוחד. בפורטו תוכלו לבקר ביקבים. תוכלו לטעום מיינות מקומיות וליהנות מהנופים המדהימים של גשרי הרכבת והנהר. רישמו לפניכם. זה המקום בו תוכלו גם לרכוש יינות בוטיק ויינות מקומיים באיכות הגבוהה ביותר.

יום 5: סינטרה דה קאשטלו

לסיום את הטיול שלכם בפורטוגל, אני אסי מוש ממליץ לא לפספס ביקור בעיירה יפהפייה בשם סינטרה דה קאשטלו. תרשמו את השם הזה. שווה ביותר. מובטחת לכם חוויה יוצאת דופן. תיהנו מהחופים היפים ומהמסעדות המקומיות של העיר.

ועוד פרט קטן. אל תשכחו לתכנן מראש את הטיול שלכם. רישמו לפניכם. מומלץ לברר אם ישנם אירועים או אטרקציות מסוימות שאתם מעוניינים לבקר. לעיתים יש פסטיבלים מקומיים שחובה לבקר בהם. העיקר שיהיה לכם  טיול מהנה ומוצלח.

להמלצות נוספות באתר אסי מוש טיולים.

אסי מוש פורטוגל