ישראל פיגא על סרטי קולנוע ומספרות

מעצב השיער ישראל פיגא מציג סרטי קולנוע בנושא מספרות

ישראל פיגא ספר ובעלים של מספרה הוא גם חובב קולנוע. הנה פוסט מעניין בנושא.

שלום, כאן ישראל פיגא. מעצב שיער ובעלים של מספרה לגברים ונשים. בפוסט זה בחרתי לקבץ רשימת סרטי קולנוע הקשורים למספרות ולמעצבי שיער. למה? אולי כי זה המקצוע שלי ואולי בשל העובדה שמדובר בסרטים דיי יפים ומהנים.

ישראל פיגא. מספרה. עיצוב שיער
ישראל פיגא. מספרה. עיצוב שיער

אז הנה רשימה של כמה סרטי קולנוע הקשורים לעולם המספרות ומעצבי שיער.

"שפם"

"שפם" (The Hairdresser's Husband) – סרט צרפתי משנת 1990, שבו מתבססת הסיפור סביב מעצב שיער שמתמקם בחנות קטנה וחולם על מספרות.

"המעצבת הגברית"

"המעצבת הגברית" (The Beautician and the Beast) – סרט קומדיה אמריקאי משנת 1997, בו משחקת פרנצ'סקה מארשל את תפקידה של מעצבת שיער שנשאלת ללמד כיצד לעשות מאפרת עם מעריצה רוסית.

"בובת הבוטיק"

"בובת הבוטיק" (Legally Blonde) – סרט אמריקאי משנת 2001, המתאר את סיפורה של סטודנטית פסיכולוגיה שמחליטה להגיע ללימודי עור וצבע כדי לנצח בתחרות למעצבי שיער.

"בפעם האחרונה שהפגנו ראיתי"

"בפעם האחרונה שהפגנו ראיתי" (The Last Time I Saw Archie) – סרט אמריקאי משנת 1961, בו משחק רוברט מיטשם את תפקידו של מעצב שיער בבסיס צבאי בעת מלחמת העולם השנייה.

"הרצון של רוקי"

"הרצון של רוקי" (Rocky VI: Last of the Enforcers) – סרט קומדיה ספורט אמריקאי משנת 2017, בו משחק סילבסטר סטאלון את תפקידו של בעל מספרות מהוולות קטנה, שנאלץ לחזור לשדה המגרש כדי להבטיח את העתיד של משפחתו.

עוד על סרטים ומספרות.

בדרך כלל בכל סט של סרט יש ספרים ומעצבי שיער. זאת כחלק מהצוות. לעיתים הספר הוא גם הכוכב של הסרט. אולי גם אתם מכירים סרטי קולנוע שהכוכב בהם הוא ספר או ספרית. אם כן, ספרו לי ואשמח להוסיף לפוסט הזה.

ישראל פיגא. מספרה. עיצוב שיער