שלמה ונטורה – כיצד להביא יותר גולשים לבלוג שלך?

שלמה ונטורה מציג – טיפים להגבלת הטארפיק לבלוג/לאתר שלך!

אם אתה רוצה יותר תנועה לבלוג שלך/לאתר שלך, יש כמה כללים שאתה מוכרח ליישם, מסביר שלמה ונטורה. בכתבה הבאה מציג שלמה ונטורה מדריך איך להביא יותר קהל לאתר שלך? איך ליצור בולטות וחשיפה רחבה ובעצם איך להגדיל את הטארפיק.

חדשות וכתבות באינטרנט עשויות להתפשט כמו אש בשדה קוצים ולהגיע לקהלים רחבים ביותר. אם אתר האינטרנט שלך סובל מכך שפחות תנועה מופנית עליו עלייך ליישם את ההמלצות הבאות.

ראשית חשוב לדעת ולהפנים: אתרי אינטרנט. עסקים, יצרנים וסיטונאים רבים משתמשים בבלוגים ובאתרים כדי לקדם את המוצרים והשירותים שלהם וכדי לקדם את האינטרסים שלהם, להשמיע את דעתם ולקדם את האג'נדה שלהם.

תמונות יפות ככל שיהיו לא מספקות לחלוטין את התוצאות הדרושות ולכן חשוב להשקיע בתוכן כדי שהאתר או הבלוג שלך יהפוך לפופולארי.

כאן שלמה ונטורה. ריכזתי כאן כמה עצות חשובות שיאפשרו לך להפוך לבלוגר/בעל אתר מצליח ובכך תמשוך תנועה מוגברת.

1. כתבו מה קהל היעד שלכם רוצה – דבר אחד שאתה צריך להבין הוא שכתיבת מאמרים לעיתון או מגזין שונה לחלוטין מכתיבה לאינטרנט. בלוגר או בעל אתר צריך לשמור על דעתו ולהקפיד על העקרונות של קופירייטינג מקוון כדי ליצור סקרנות, תוכן מעניין ושימושי, תוכן בעל ערך.

בניגוד לכתיבה עבור מדיה מודפסת, כתיבה עבור אתרים או בלוגים שונה מאוד מכיוון שהתנועה באינטרנט היא מאוד חסרת סבלנות וכל דבר פחות מושך לא צפוי ליצור עניין בקרב הגולשים.

פוסטים באתר או בבלוג צריכים למגנט את הקורא, למשוך אותו להמשיך ולהישאר זמן רב יותר באתר ולבצע פעולות, כך שהמידע אכן יוכיח שהוא שימושי.

תוכן איכותי בגוגל מחייב שתהיה לו גם אופטימיזציה מושלמת מבחינת מנועי החיפוש. ודאו שהפוסטים שלכם נצמדים לנושא אחד או לנושא המרכזי ובעיקר צריך להיות אקטואלי.

כדי לייצר חשיפה רחבה צריך "לעבוד" באתר או בבלוג. כלומר לייצר פוסטים רבים ככל שניתן, בתדירות גבוהה יחסית של כמה תכנים חדשים בכל שבוע באופן קבוע.

2. אופטימיזציה למנועי חיפוש – ודאו שהפוסטים בבלוג שלך עשירים במילות מפתח. כיתבו בלוגים סביב מילות המפתח המבוקשות לנושא שלך. זה משפר את הנראות של הבלוגים שלך במנועי החיפוש, ובכך מגדיל את שיעור ההצלחה שלך.

הקפידו על:
* מומלץ שכתובת האתר שלך/הבלוג תחיל את מילת המפתח העיקרית כדי להגדיל את הדירוג במנוע החיפוש.
* מילות מפתח ראשיות שבהן אתה משתמש בכתובת האתר צריכות להיכלל גם הן בכותרת הפוסט שלך.
* גוף הפוסט שלך צריך לכלול מספיק מילות מפתח משניות.
* טקסט העוגן של קישורים בגוף הטקסט צריך להכיל גם מילות מפתח.

3. גרום לגולשים שלך להפוך לקהל קבוע: על ידי כך, אתה מנחה את המבקרים לבקר בבלוגים שלך על בסיס קבוע.
זה יגרום לקוראים שלך להיות מודעים לעובדה שהתכנים מתחדשים ומתעדכנים.

4. פרסם את האתר/ בלוג – פרסם את הפוסטים שלך למבקרים פוטנציאליים.
אתה יכול להשיג זאת על ידי: יצירת מילת באז לבלוג שלך או לנושא שלו, על ידי הצגת הטבות יחד עם התיוג שלך. גם יחסי ציבור ושיווק עשויים לעזור.

לפיכך, על ידי ביצוע העצות לעיל תוכל להגביר את התנועה לאתרים/בלוגים שלך וזכור ככל שיש לך יותר קוראים/גולשים  שצופים בבלוגים שלך, כך תיצור יותר תנועה לאתר שלך ותגדיל את הרווחים.

רוצים ללמוד עוד על שיווק באינטרנט, קידום אתרים?